VI ARBETAR PÅ ORIGO

Vi välkomnar alltid kreativa och nytänkande människor. Är du byggnadsingenjör eller arkitekt? Tveka inte att kontakta oss på jobba@origoark.se och berätta lite mer om dig själv och vad du gör! Din ansökan bör inte överstiga 3 MB.

AnnaN
Anna Nyberg
Arkitekt SAR/MSA
.
.
073 519 03 14
anna@origoark.se
Elin Holmstjerna
Byggnadsingenjör
.
.
073 519 07 46
elin@origoark.se
Helene Boström
Arkitekt MSA
.
.
Föräldraledig
helene@origoark.se
Henrik Westling
Arkitekt MSA
.
.
073 519 07 47
henrik@origoark.se
Johanna Tuulse
Arkitekt SAR/MSA
.
.
073 519 03 13
johanna@origoark.se
Leontina Barreto
Arkitekt SAR/MSA
Partner
Cert. sakkunnig TIL2
070 260 87 57
leontina@origoark.se
Lisa Lindström
Arkitekt SIR/MSA
Marknad
Cert. sakkunnig TIL2
073 519 03 10
lisa@origoark.se
Mari - Kopia
Mari Linderoth
Arkitekt
.
.
073 519 07 44
mari@origoark.se
Michael Frimmer
Arkitekt SAR/MSA
Dipl.-Ing.
.
073 519 07 40
michael@origoark.se
Sara Deurell
Arkitekt MSA
Anbud
Cert. sakkunnig TIL2
073 519 07 48
sara@origoark.se
Sigrid
Sigrid Baltzer
Byggnadsingenjör
Personal/Ekonomi
Tillgänglighetssakkunnig
Föräldraledig
sigrid@origoark.se
Simon
Simon Shukro
Byggnadsingenjör
.
IT
073 519 07 41
simon@origoark.se
Tarik
Tarik Abbas
Arkitekt MSA
.
.
073 519 03 15
tarik@origoark.se
Tuva
Tuva Berg
Arkitekt SAR/MSA
Partner, VD
.
073 519 07 49
tuva@origoark.se