VI ARBETAR PÅ ORIGO

Vi välkomnar alltid kreativa och nytänkande människor. Är du byggnadsingenjör eller arkitekt? Tveka inte att kontakta oss på jobba@origoark.se och berätta lite mer om dig själv och vad du gör! Din ansökan bör inte överstiga 3 MB.

Alina Donsbach
Arkitekt SAR/MSA
.
.
08 441 35 54
073 519 07 43
alina@origoark.se
AnnaN
Anna Nyberg
Arkitekt SAR/MSA
.
.
08 441 35 51
073 933 35 29
anna@origoark.se
Elin Holmstjerna
Byggnadsingenjör
.
.
08 441 35 48
073 519 07 46
elin@origoark.se
Helene Boström
Arkitekt MSA
.
.
08 441 35 57
073 519 07 45
helene@origoark.se
Henrik Westling
Arkitekt MSA
.
.
08 441 35 45
.
henrik@origoark.se
Leontina
Leontina Barreto
Arkitekt SAR/MSA
Partner
Cert. sakkunnig TIL2
08 441 35 52
070 260 87 57
leontina@origoark.se
Mari - Kopia
Mari Linderoth
Arkitekt
.
.
.
Föräldraledig
mari@origoark.se
Mia
Mia Modig
Arkitekt SAR/MSA
.
Anbud
08 441 35 59
073 519 07 44
mia@origoark.se
Michael Frimmer
Arkitekt SAR/MSA
Dipl.-Ing.
.
08 441 35 49
073 519 07 40
michael@origoark.se
Sara Deurell
Arkitekt MSA
Anbud
Tillgänglighetssakkunnig
.
Föräldraledig
sara@origoark.se
Sigrid
Sigrid Baltzer
Byggnadsingenjör
Personal/Ekonomi
Tillgänglighetssakkunnig
08 441 35 41
073 519 07 42
sigrid@origoark.se
Simon
Simon Shukro
Byggnadsingenjör
.
IT
08 441 35 43
073 519 07 41
simon@origoark.se
Tarik
Tarik Abbas
Arkitekt MSA
.
.
08 441 35 44
073 960 09 96
tarik@origoark.se
Tuva
Tuva Berg
Arkitekt SAR/MSA
Partner, VD
.
08 441 35 46
073 651 48 43
tuva@origoark.se