VI ARBETAR PÅ ORIGO

Vi välkomnar alltid kreativa och nytänkande människor. Är du byggnadsingenjör eller arkitekt? Tveka inte att kontakta oss på jobba@origoark.se och berätta lite mer om dig själv och vad du gör! Din ansökan bör inte överstiga 3 MB.

Alina

Alina Velaviciute
Arkitekt MSA
.
.
.
08 441 35 54
alina@origoark.se

Anja Gisterå
Arkitektpraktikant
.
.
.
08 441 35 48
anja@origoark.se

AnnaN

Anna Nyberg
Arkitekt SAR/MSA
.
.
08 441 35 51
073 933 35 29
anna@origoark.se

Helene Boström
Arkitekt MSA
.
.
.
08 441 35 57
helene@origoark.se

Jennifer

Jennifer Lilja
Arkitekt SAR/MSA
.
.
.
Föräldraledig
jl@origoark.se

Kajsa During
Byggnadsingenjör
.
.
08 441 35 49
073 947 77 07
kajsa@origoark.se

Kathrine

Kathrine Hemström
Arkitekt SAR/MSA
Partner
Ekonomi
08 441 35 53
073 029 50 56
kathrine@origoark.se

Leontina

Leontina Barreto
Arkitekt SAR/MSA
Partner
Cert. sakkunnig TIL2
08 441 35 52
070 260 87 57
leontina@origoark.se

Marcela

Marcela Parra
Arkitekt SAR/MSA
.
.
08 441 35 47
073 509 82 31
marcela@origoark.se

Mari - Kopia

Mari Linderoth
Arkitekt
.
.
.
Tjänstledig
mari@origoark.se

Mia

Mia Modig
Arkitekt MSA
.
Verksamhetssystem
.
08 441 35 59 
mia@origoark.se

Nina

Nina Skoglund
Bokföring & Ekonomi
.
På plats tis & tors
.
08 441 35 71
ekonomi@origoark.se

Olof

Olof Sundström
Arkitekt MSA
.
Inköp
.
08 441 35 55
olof@origoark.se

Sara

Sara Deurell
Arkitekt MSA
.
.
.
08 441 35 45
sara@origoark.se

Sigrid

Sigrid Baltzer
Byggnadsingenjör
.
Tillgänglighetssakkunnig
.
08 441 35 41
sigrid@origoark.se

 

Simon

Simon Shukro
Byggnadsingenjör
.
IT
.
08 441 35 43
simon@origoark.se

Tarik

Tarik Abbas
Arkitekt MSA
.
.
08 441 35 44
073 960 09 96
tarik@origoark.se

Tuva

Tuva Berg
Arkitekt SAR/MSA
Partner
Resursplanerare
08 441 35 46
073 651 48 43
tuva@origoark.se

Vera

Vera Halla
Arkitekt MSA
.
.
.
Tjänstledig
vera@origoark.se

Åsa2

Åsa R Machado
Arkitekt MSAEkonomi
Partner
Personal
08 441 35 56
076 241 76 52
asa@origoark.se

Sammie

Sammie
Kontorshund
.
.
.
.
.