KONTAKT

ORIGO arkitekter

Heleneborgsgatan 2A
117 32 Stockholm
Tel. 08-441 35 40
info@origoark.se

Hitta hit

Ibland kan det vara svårt att hitta till kontoret, då vi sitter med utsikt mot vattnet. Gå in från Heleneborgsgatan 2A. Från entrén går du till höger och åker hiss ned till våning 2, går rakt fram och ut på loftgången. Ta till höger så kommer du till ORIGO’s ingång.

Ansökningar

ORIGO arkitekter välkomnar alltid kreativa och nytänkande människor. Är du byggnadsingenjör eller arkitekt är du välkommen att kontakta oss på jobba@origoark.se och berätta lite mer om dig själv och vad du gör. Din ansökan bör inte överstiga 3 MB.

 

 

karta_hittahit

Alina

Alina Velaviciute
Arkitekt MSA
.
.
08 441 35 54
alina@origoark.se

AnnaN

Anna Nyberg
Arkitekt SAR/MSA
.
Inköp
08 441 35 51
anna.n@origoark.se

Camilla

Camilla Starkenberg
Arkitekt SAR/MSA
.
.
08 441 35 45
camilla@origoark.se

Frey

Frey Jacobsson
Arkitekt
.
.
08 441 35 42
frey@origoark.se

Jennifer

Jennifer Lilja
Arkitekt SAR/MSA
Verksamhetssystem
.
Tjänstledig
jl@origoark.se

JohannaL.

Johanna Lundqvist
 Praktikant
 .
.
 08 441 35 48
johanna@origoark.se

Juno

Juno Hsu
Landskapsarkitekt MSA
.
.
Föräldraledig
juno@origoark.se

Kajsa During
Byggnadsingenjör
.
08 441 35 49
073 947 77 07
kd@origoark.se

Kathrine

Kathrine Hemström
Arkitekt SAR/MSA
Ekonomi
08 441 35 53
073 029 50 56
kh@origoark.se

Leontina

Leontina Barreto
Arkitekt SAR/MSA
Verksamhetssystem
08 441 35 52
070 260 87 57
lb@origoark.se

Marcela

Marcela Parra
Arkitekt SAR/MSA
.
.
08 441 35 47
marcela@origoark.se

Mari - Kopia

Mari Linderoth
Arkitekt
.
.
.
mari@origoark.se

Maria

Maria Halla
Arkitekt MSA
Senior advisor
.
070 215 30 55
mh@origoark.se

Mia

Mia Modig
Arkitekt MSA
.
.
08 441 35 59 
mia@origoark.se

Nina

Nina Skoglund
Bokföring & Ekonomi
.
.
08 441 35 43
ekonomi@origoark.se

Olof

Olof Sundström
Arkitekt MSA
.
.
08 441 35 55
olof@origoark.se

Sara

Sara Deurell
Arkitekt
.
.
08 441 35 50
sara@origoark.se

Sigrid

Sigrid Baltzer
Byggnadsingenjör
.
.
08 441 35 41
sigrid@origoark.se

Tarik

Tarik Abbas
Arkitekt MSA
.
08 441 35 44
073 960 09 96
tarik@origoark.se

Tuva

Tuva Berg
Arkitekt SAR/MSA
Resursplanerare
.
08 441 35 46
tuva@origoark.se

Vera

Vera Halla
Arkitekt MSA
Miljö
.
Tjänstledig
vera@origoark.se

Veronica

Veronica Gerini
Arkitekt MSA
.
.
08 441 35 57
veronica@origoark.se

Åsa2

Åsa R Machado
Arkitekt MSA
Personal
08 441 35 56
076 241 76 52
am@origoark.se

Sammie

Sammie
Kontorshund
.
.
.
.